Bambusowy zestaw desek do krojenia Functional Form 1057550

239,00 zł

Trzyczęściowy zestaw desek do krojenia Fiskars Functional Form zawiera 2 grube deski bambusowe i 1 wymienną plastikową deskę.Profilowana bambusowa deska do krojenia posiada rowki na okruchy chleba oraz antypoślizgowe silikonowe nóżki,Płaska bambusowa deska jest idealna do krojenia, siekania warzyw, owoców, ziół, mięs, serów Płaska bambusowa deska posiada silikonowy ogranicznik.Bambusowe deski zostały zaimpregnowane olejem lnianym.Silikonowe nóżki zapewniają stabilność i uniemożliwiają ślizganie się po blacie.

Ilość
Obecnie brak na stanie

Deski do krojenia są niezbędne w kuchni i pozwalają w bezpieczny i efektywny sposób wykonać wiele czynności. Wysokiej jakości deski do krojenia wykonane z drewna z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony i odpowiedzialny łączą estetykę z cechami, które czynią je idealnymi do żywności, takiej jak chleb, owoce czy warzywa. Doskonale nadają się również do prezentowania potraw na stole. Wymienne plastikowe deski do krojenia firmy Fiskars są elastyczne, łatwe do czyszczenia, a dzięki higienicznym właściwościom są szczególnie bezpieczne do przygotowywania potraw, takich jak mięso i ryby.

• Profilowana bambusowa deska do krojenia posiada rowki na okruchy chleba oraz antypoślizgowe silikonowe nóżki, które zapobiegają przesuwaniu się deski podczas użytkowania.

• Płaska bambusowa deska jest idealna do krojenia, siekania warzyw, owoców, ziół, mięs i serów. Może pełnić także funkcję deski do serwowania, np. serów czy przystawek.

• Płaska bambusowa deska posiada silikonowy ogranicznik, którego można używać do bezpiecznego czyszczenia ostrza noża lub do usuwania składników z deski.

• Bambusowe deski FSC® są zaimpregnowane olejem lnianym.

• Deska z tworzywa może być myta w zmywarce.

• Deska z tworzywa jest łatwo mocowana do bambusowej deski, takie rozwiązanie ułatwia higieniczne przygotowywanie kilku potraw.

• Zalecane mycie ręczne bambusowej deski.

• Wymienne deski z tworzywa można kupić osobno (art. nr 1059231).

 

Zawartość:

1x Fiskars Functional Form bambusowy zestaw desek do krojenia, w zestawie:1x deska do krojenia pieczywa z rowkami na okruchy, 1x płaska deska do krojenia, 1x wymienna nakładka z tworzywa, wymiary: 25 cm x 35 cm x 1,5 cm, waga: 1982 g, materiał: drewno bambusowe/tworzywo, kolor: naturalne drewno/nakładka: czarny

 

Dane techniczne:

• Wymiary: 35 cm x 25 cm x 1,5 cm.

• Zaprojektowany w Finlandii.

2 lata gwarancji

 

6424002012955