FISKARS Saperka SOLID samochodowa do auta 1066715

119,00 zł

FISKARS Saperka SOLID Saperka to niezbędny element wyposażenia samochodu (np. do odgarniania śniegu, wykopywania auta z błota), a także doskonałe narzędzie do prac ogrodowych.Trwałe połączenie głowicy z metalowym trzonkiem zwiększa wytrzymałość narzędzia.Odpowiednio wygięty trzonek poprawia komfort pracy.

Ilość
Obecnie brak na stanie

• Saperka to niezbędny element wyposażenia samochodu (np. do odgarniania śniegu, wykopywania auta z błota), a także doskonałe narzędzie do prac ogrodowych. Jest niewielka, poręczna i wielofunkcyjna, dzięki czemu sprawdzi się także podczas campingów.

• Głowica jest wykonana z wysokowęglowej, hartowanej stali. Posiada ostrą krawędź, która ułatwia wbicie jej do gleby i przecinanie korzeni.

• Trwałe połączenie głowicy z metalowym trzonkiem zwiększa wytrzymałość narzędzia.

• Odpowiednio wygięty trzonek poprawia komfort pracy.

• Rączka jest wykonana z tworzywa o przyjemnej w dotyku i antypoślizgowej fakturze.

• Dobrze widoczna, pomarańczowa rączka w kształcie litery D jest odpowiednio duża, co umożliwia pewne i wygodne trzymanie narzędzia, także w rękawicach roboczych. 

 Fiskars Solid™ to gama funkcjonalnych narzędzi charakteryzujących się trwałością i wytrzymałością, uniwersalnym zastosowaniem oraz jakością Fiskars.

Specyfikacja techniczna:

Zawartość: 1x Fiskars Saperka samochodowa Solid™, długość: 78 cm, szerokość: 18 cm, waga: 1420 g, materiał: stal/tworzywo sztuczne, kolor: czarny/pomarańczowy

Kod EAN: 6411501311825 

Gwarancja: 2 Lata

6411501311825