Fiskars Siekiero-młot IsoCore™, S. 1062936

247,00 zł

Idealna do rozłupywania małych pni i wiórów, wbijania pali lub jako zamiennik klina zmniejsza obciążenie ciała: unikalna konstrukcja antywibracyjna uchwytu wychwytuje do 50% wstrząsów i drgań nierozłączna nitowana główka: nie wyślizgnie się ani nie urwie, nawet przy uderzeniu z maksymalną siłą stal kuta, obrabiana cieplnie, z powłoką antykorozyjną

Ilość
Obecnie brak na stanie

Siekieromłot Fiskars Pro IsoCore™ S minimalizuje wstrząsy i wibracje o 50% w porównaniu do drewnianych rękojeści.

Zoptymalizowana geometria głowicy pozwala na do rozłupywanie drewna (obuch rozłupujący) lub wbijanie klinów i pali (obuch płaski).

Trwale montowana nitowana głowica eliminuje ryzyko odrzutu i pozostaje zawsze na miejscu - nawet przy zamachu z największą siłą.

Głowica z kutej, hartowanej stali jest pokryta powłoką zabezpieczającą przed korozją.

W obuch płaski można uderzać w trakcie rozłupywania innym narzędziem, aby wbić głębiej obuch klinowy.

Powłoka SoftGrip™ na rękojeści oraz rozszerzana końcówka zapewniają pewny chwyt.

Teksturowana powierzchnia rączki chroni przed powstawaniem pęcherzy na dłoniach.

Część izolacyjna pochłania wstrząsy zanim dotrą do dłoni.

Dwuwarstwowa struktura uchwytu składa się z materiałów izolacyjnych. pochłaniających drgania i stalowej części eliminującej ryzyko uderzenia odłamkiem.

Przetestowany by sprostać wymogom ISO oraz międzynarodowym standardom .wytrzymałości w najtrudniejszych warunkach.

Idealny do rozłupywania drewna (obuch rozłupujący) lub wbijania klinów i pali (obuch płaski) W zestawie pokrowiec dla bezpiecznego przechowywania i transportu.

Idealny do rozłupywania niewielkich pieńków na podpałkę, siekieromłot Fiskars Pro IsoCore™ S pomoże Ci w trudnych pracach, redukując jednocześnie zmęczenie mięśni i stawów. System kontroli wstrząsów IsoCore™ minimalizuje wstrząsy i wibracje o 50% w porównaniu do drewnianych rękojeści. Dwuwarstwowa struktura uchwytu pochłania wibracje. Głowica z kutej, hartowanej stali pozwala na rozłupywanie drewna (obuch rozłupujący) lub wbijanie klinów i pali (obuch płaski). Trwale montowana nitowana głowica eliminuje ryzyko odrzutu i pozostaje zawsze na miejscu - nawet przy zamachu z największą siłą. Konstrukcja rękojeści i rozszerzana końcówka zapewniają bezpieczny chwyt oraz chronią przed powstawaniem pęcherzy. W zestawie pokrowiec dla bezpiecznego przechowywania i transportu. Konstrukcja została przetestowana by sprostać wymogom ISO oraz międzynarodowym standardom wytrzymałości w najtrudniejszych warunkach.

Specyfikacja techniczna:

Marka: Fiskars

materiał: stal / tworzywo sztuczne

kolor: czarny / pomarańczowy / szary

waga netto: 1,1 kg

waga brutto: 1,36 kg

wymiary: 36 x 14 x 5,08 cm

Kod EAN: 6411501201195

Gwarancja: 2 lata

6411501201195